+38 (098) 750-95-95

+38 (098) 750-07-60

+38 (095) 772-20-72

info@tdevromash.com.ua

Запчастини та комплектуючі для навантажувачів в Україні

Навантажувачі МАНІТУ (MANITOU)

Маніту - це спеціалізована група міжнародних компаній. Маніту має штаб-квартиру у Франції. Це світовий лідер серед підприємств, які займаються виробництвом телескопічних  і вилочних навантажувачів. Телескопічний навантажувач Manitou призначений для застосування в галузі сільського господарства, як навантажувач лісу, на великих будівельних майданчиках. Навантажувачі Manitou ідеальні для бездоріжжя, для здійснення інженерних та комунальних робіт.

До того ж компанія Маніту займається виробництвом телескопічних навантажувачів промислового призначення, спецтехніки для окремо взятих галузей промисловості: лісової, навантажувачів лісу, деревообробної. Крім цього до списку промисловості відноситься складське і транспортне господарство. Існує цілий ряд моделей для виконання висотних робіт. Це сімейство охоплює вишки будівельні, різні підйомні платформи: самохідний ножичний підйомник, просто ножичний підйомник, підйомник телескопічний, підйомник персональний, підйомник самохідний. На сьогодні підприємство займається пропозицією широкого вибору техніки різноманітного призначення:

  • MANITOU - навантажувачі телескопічні й вилочні, наприклад навантажувачі лісу: промислові й напівпромислові для підвищеної прохідності та для пересіченої місцевості;
  • MANIACCESS - підйомники самохідні, підйомники персональні, підйомники телескопічні та вишки будівельні, підйомні платформи для здійснення висотних робіт;
  • MANITRANSIT - навантажувачі Manitou, що монтуються на вантажні машини;
  • MANISCOPIC - телескопічні навантажувачі Manitou.

Техніка, яку виготовляє компанія - це незамінні машини, що використовуються на численних будівельних майданчиках: вишки будівельні, підйомні платформи. Компанією представлена ​​широка гама вилочних і телескопічних навантажувачів. Вони застосовуються для переміщення вантажу по будівельному майданчику, наприклад перевантажувач лісу, для надійного позиціонування та подачі металоконструкцій на покрівельних роботах, для розвантаження спеціального обладнання і будівельних матеріалів з вагонів і автомашин.